Mesleki Eğitim Odaklı Sektör Çalışmaları Kapsamında “Zamanı Yakalayan Ofisler” Konulu Söyleşi Programı Gerçekleşti

Mesleki Eğitim Odaklı Sektör Çalışmaları kapsamında “Zamanı Yakalayan Ofisler” konulu söyleşi programında Doğan Holding Yönetim Kurulu başkan asistanı Sayın Şebnem Toker konuğumuz oldu.

Hitit Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulumuz Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı programı tarafından “Zamanı Yakalayan Ofisler” konulu bir söyleşi düzenlenmiştir. Moderatörlüğünü Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı Bölüm Başkan Vekili Öğretim Görevlisi Kevser Buran’ ın yapmış olduğu söyleşiye Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkan Asistanı Sayın Şebnem Toker katılmıştır. Ayrıca programa bölüm hocaları ve çok sayıda  bölüm öğrencisi katılmıştır. 

Şebnem Toker kendisinin yönetici asistanlığı mesleğini seçimi ve sonrasındaki tecrübelerine değinmiş; bunların yanı sıra öğrencilerimizden gelen zaman yönetimi, kendini tanıma ve meslek seçimi, yönetici asistanlığı mesleğinin gereklilikleri ve zorlukları, stajyerlik süreci, iş başvuruları ve iş başvurularında dikkat edilmesi gereken hususlar ve iş-aile dengesi  gibi pek çok konu hakkındaki sorularına da içtenlikle cevap vermiştir. 

Yoğun iş hayatına rağmen bizlere zaman ayırarak öğrencilerimizle bir araya gelen Sayın Şebnem Toker’ e teşekkür ederiz.HIZLI ERİŞİM

Youtube Facebook Twitter
Deprem Destek Hattı
Deprem Destek Hattı
Birim Yöneticilerimiz İle Görüşün
Sosyal Bilimler MYO
Şule YUMUTKAN
Çevrimiçi